Profilowe Konrad

Konrad - Konferansjer / Wodzirej

Z wykształcenia inżynier technologii żywności, z zawodu DJ, wodzirej, konferansjer. Pozytywny, wygadany, zawsze uśmiechnięty.

Swoim wyczuciem chwili oraz błyskotliwym żartem potrafi zachęcić do wspólnej zabawy nawet najbardziej oporne osoby. Nie straszne mu żadne zawodowe wyzwania. Od 10 lat zajmuje się uszczęśliwianiem ludzi, nie tylko na weselach, w klubach, czy koncertach, ale również dba o muzyczny rozwój swoich sąsiadów.

Otwarty, empatyczny, potrafi zrozumieć wszelkie wymagania stawiane przez klientów podczas realizacji. Jako doświadczony DJ, konferansjer, wodzirej potrafi odpowiednio doradzić i pomóc w podjęciu decyzji. Największą miłością obdarzył muzykę, na drugim miejscu plasuje się sport i ukochane brazylijskie Jiu Jitsu.

Rafał - DJ

Z zawodu grafik, z zamiłowania DJ. Od najmłodszych lat zafascynowany muzyką.

Muzyczny świat nie ma przed nim żadnych tajemnic. Profesjonalny, otwarty, dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu potrafi zapełnić cały parkiet. Jego bloki muzyczne porywają do tańca wszystkich gości!

Zawsze czujny, obserwuje reakcje bawiących się ludzi i idealnie trafia w ich muzyczne gusta, dzięki temu każda impreza prowadzona przez Rafała ma zapewniony tzw. roztańczony parkiet!

W wolnym czasie kolekcjonuje zdobyte kilometry, które przemierza na swoim turbo szybkim rowerze.

Profilowe Rafał
Profilowe Bartek 2

Bartek - DJ

Z wykształcenia magister ekonomii, ale przez niezliczone pokłady energii i miłość do każdego rodzaju muzyki został DJ-em!

Nie ma ulubionego gatunku muzycznego, ponieważ zawsze znajdzie coś co wpadnie mu w ucho. Nikogo nie dziwi tupiąca noga Bartka podczas pracy przy konsoli. On nie tylko kocha słuchać muzykę, ale również uwielbia tańczyć! To zdecydowanie najbardziej roztańczony członek Perfect Melody.

Gdy nie pracuje i nie tańczy, znajdziemy Bartka na boisku grającego np. w siatkówkę, koszykówkę, a także piłkę nożną. To miłośnik gier zespołowych! Co ważne, Bartek nie tylko dba o rozwój fizyczny, ale także umysłowy: uwielbia czytać biografie, a także książki o tematyce biznesowej i rozwoju osobistym.

Zapraszamy do kontaktu !

Jeżeli pojawiły się jakieś pytania lub chcesz, aby to Perfect Melody miało zaszczyt towarzyszyć Ci w wyjątkowym dniu !

Galeria

Opinie Klientów

Chcielibyśmy bardzo, ale to bardzo podziękować chłopakom za fantastyczne poprowadzenie naszego wesela. Zabawa była wspaniała i jest to nie tylko nasza opinia ale także wszystkich gości, którzy nie schodzili z parkietu i byli zachwyceni organizacją. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca i mamy nadzieje, że będziemy mieli okazje bawić się na weselach prowadzonych przez Was zespół. Nic dodać nic ująć… Tańce hulańce w najlepsze!!!

Ania i Kamil

Super wodzirej i Dj. Nasze wesele było najlepszym weselem na jakim mieliśmy okazje się bawić i nieskromnie dodam, że bardzo się z tego cieszymy .Ku naszemu zdziwieniu nawet pomimo krótkich przerw muzycznych goście wciąż nie schodzili z parkietu ani na chwile nie przerywając zabawy. Będziemy was polecać wszystkim którzy będą potrzebować Dj na wesele. Perfect Melody Najlepsi!!!

Wojtek i Magda

Serdecznie polecamy Konrada i Rafała, którym można powierzyć poprowadzenie od początku do końca przyjęcia weselnego . Świetna muzyka, porywająca do tańca wszystkich gości niezależnie od wieku. Sposób prowadzenia zabawy Konrada powodował,iż zarażał on wszystkich swoim pozytywnym nastawieniem oraz chęcią do wspólnej zabawy. Dziękujemy Wam za wspaniałą zabawę, która z cała pewnością przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Ania i Michał

Było po prostu ZACNIE!!! Do końca nie wiedzieliśmy czy Dj na wesele to akurat dobry pomysł ale, jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Już po pierwszym spotkaniu i omówieniu wstępnego scenariusza uśmiech pojawił się na naszych twarzach. Pełna głowa pomysłów Konrada oraz wyobrażenie przebiegu  naszego wesele utwierdziły nas w przekonaniu, że to jest to! I jak się później okazało zabawa była tak wspaniała, że prawie wszyscy goście bawili się do białego rana. To było dla nas najważniejsze wydarzenie w naszym życiu !

Kamil i Alicja