Panowie Konrad i Rafał zadbali o każdy szczegół imprezy. Goście bawili się znakomicie. Polecamy Perfect Melody parom młodym, które cenią sobie indywidualne podejście i znakomity kontakt z wykonawcą. We współpracy wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Przy rozmowie i ustalaniu szczegółów Konrad daje wskazówki organizacyjne, dzięki czemu mieliśmy wrażenie, że kolejna głowa czuwa, żeby nic nas negatywnie nie zaskoczyło. Możliwość wynajęcia fotobudki i ciężkiego dymu w atrakcyjnych cenach jest dodatkowym plusem. Fajne, oryginalne i z klasą zabawy oczepinowe 🙂 wszystko było pięknie.

Agata i Dima

Ojej! Co to było za wesele!! A wszystko dzięki temu cudownemu duetowi! Razem z moim (już) mężem jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem, otwartością i łatwością z jaką przyszło tej dwójce rozkręcenie tak świetnej imprezy 🙂 W blokach tanecznych nie było ani jednej piosenki, żeby parkiet był pusty, nawet jeśli byliśmy już zmęczeni to zabawy jakie prowadzili i muzyka jaką puszczali nie pozwalała siedzieć na krzesłach – szkoda było tracić czasu! Co do zabaw – uśmialiśmy się jak nigdy podczas oczepin – naprawdę świetnie poprowadzone, wszyscy się bawili, nie tylko uczestnicy, ale i publiczność. Gry i zabawy były na najwyższym poziomie. Osoby, które znajdują się na odpowiednim miejscu i na odpowiednich stanowiskach! Polecamy z całego serca wszystkim, którzy chcą mieć niesamowite i zapamiętane na długo wesele!!! 😍

Aleksandra

Konrad i Rafał to zgrany duet. Kontakt przed weselem, jak również w trakcie bez zarzutów. Dokładnie wysłuchali naszych oczekiwań pod względem muzyki oraz zabaw. Całe wesele przebiegło w bardzo tanecznej i imprezowej atmosferze. W elegancki sposób zachęcali gości do udziału w zabawach, które również były fajne. Ponadto chłopaki bardzo nam pomogli przygotować ceremonie ślubną w plenerze (zadbali o dodatkowe nagłośnienie na zewnątrz , jak i oprawę muzyczną ceremonii). Możemy z czystym sumieniem polecić Perfect Melody jako pewnik udanego i dobrze poprowadzonego wesela 🙂

Kamila i Kamil

Konrad i Rafał bardzo profesjonalnie podeszli do poprowadzenia naszego wesela i wykonali ogromną pracę. Nawet w czasie pandemii kontakt był bardzo dobry i wspaniale się z nimi współpracowało. Całą imprezę poprowadzili tak dobrze, że goście niemal cały czas spędzili na parkiecie, a było to o tyle trudne, iż cała zabawa trwała 12 godzin. Mimo to chłopaki świetnie poradzili sobie z tym wyzwaniem, a nasi goście byli zachwyceni. Nawet obsługa sali, personel kuchni i właściciel obiektu byli pod dużym wrażeniem 🙂 Zabawy zostały poprowadzone znakomicie i stanowiły porządną dawkę humoru, a do tego należy wspomnieć o świetnej oprawie muzycznej. Gorąco polecamy Perfect Melody!

Alicja i Michał

Rafał i Konrad to zgodnie z nazwa duet PERFECT. Umieli zaprosić do zabawy wszystkich bez znaczenia na wiek. Muzykę potrafili dostosować do gustu każdego z gości, a gdy tylko był czas na taniec to parkiet był pełen ludzi. Konrad idealnie sprawdził się jako wodzirej i świetnie prowadził przygotowane przez nich zabawy 🙂 Jeśli chodzi o komunikację to pomimo odległości potrafiliśmy wszystko dopiąć na ostatni guzik. Pytania odnośnie planowanego przyjęcia były przemyślane i szczegółowe dzięki czemu nic nas nie zaskoczyło. Z czystym sumieniem polecamy PERFECT MELODY. Dzięki chłopakom nasze wesele, było takie jakie sobie wymarzyliśmy

Agnieszka i Patryk

Co to było za wesele! Konrad i Rafał – nie ma lepszego duetu! Spisali się fantastycznie. Muzyka dobrana dla każdej grupy wiekowej. Świetne zabawy (nawet w obecnej sytuacji epidemiologicznej)- tylko oni byli w stanie wyciągnąć na parkiet WSZYSTKICH gości siedzących na sali. Bardzo dobry kontakt (przed jak i w trakcie wesela). Perfect Melody – styl, klasa, perfekcyjność i świetna zabawa do białego rana! Jesteśmy baaaaardzo na tak !

Monika i Jakub

Każda Para Młoda wie, że ślub to bardzo misternie skonstruowany projekt, w którym polega się na wielu osobach, to im oddaje się w różnych aspektach ster i trzeba im niejednokrotnie w ciemno zaufać, że sprawią, że ten dzień będzie taki jak sobie wymarzyliśmy. My kwestię oprawy muzycznej oddaliśmy w ręce chłopaków z Perfect Melody i nie żałowaliśmy tego ani przez chwilę!! Współpraca od pierwszego telefonu była jednocześnie profesjonalna, konkretna, rzeczowa i … super „koleżeńska”. Od samego początku omawialiśmy szczegóły, ale i złapaliśmy ze sobą dobry kontakt. A to ma bardzo duże znaczenie dla klimatu jaki będzie panował w dniu wesela. No właśnie…. to co Panowie z Perfect Melody zrobili na weselu… to jest czyste szaleństwo i ogień!! Dziwnie to zabrzmi, ale na swoim weselu bawiliśmy się najlepiej w życiu 😀😀 dobór muzyki, zabawy, kontakt z gośćmi i coś co trudno opisać słowami – pewna intuicja i elastyczność w prowadzeniu imprezy i dostosowania się do jej naturalnego, indywidualnego tempa to naszym zdaniem największego zalety tego Duetu! Jeśli szukacie kogoś, kto zdejmie trochę z Waszego przedślubnego stresu, podpowie Wam fajne rzeczy, cierpliwie zniesie Wasze wymysły i odpowie na każdą wiadomość to nie mogliście trafić lepiej! Czy na wesele „w czasach zarazy” czy na każdy inny, miejmy nadzieję lepszy czas – gorąco polecamy!

Agata

Każda Młoda Para ma świadomość tego, jak ogromną rolę na weselu odgrywa oprawa muzyczna. Wraz z obecnym mężem zdecydowaliśmy się na Perfect Melody sugerując się jedynie (albo aż) opiniami z portalu. I powiem jedno: to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć! Chłopaki to mistrzowie w swoim fachu! Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak miło usłyszeć od gości, że z reguły podpierają swoje brody na weselach, a tutaj nikt nie chciał schodzić z parkietu, bo każdy kolejny kawałek przebijał poprzedni. Co istotnie, zarówno dla mnie jak i dla Tomka bardzo ważny był kontakt z każdym usługodawcą, pewność, że mamy to samo “flow” – i tutaj również się nie rozczarowaliśmy – Perfect Melody to przede wszystkim cudowni, baaaardzo pozytywni ludzie! Którzy od początku skradli nasze serca! Od pierwszej rozmowy nie mieliśmy wątpliwości, że to właśnie to! Powiem tak, to co zrobili na naszym weselu to mistrzostwo świata = zarówno pod kątem muzyki, zabaw (INNYCH NIŻ WSZYSTKIE), jak i poprowadzenia całej uroczystości. Zarówno my, jak i nasi goście byli zachwyceni! Parkiet płonął do samego rana! Polecamy z całego serca! <3

Karola i Tomek

Jednym z punktów udanego wesela jest świetna muzyka. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na Perfect Melody po przeczytaniu samych pozytywnych opinii na portalach oraz po pierwszej rozmowie z Konradem, który przekonał Nas swoją charyzmą i doświadczeniem do podjęcia najlepszej decyzji. Panowie z tej grupy po wysłuchaniu Naszych wymogów doskonale wybrali zabawy oraz repertuar muzyczny do Naszych upodobań. Spełnili wszystkie nasze zachcianki oraz zachcianki naszych gości, pomimo że nie było ich w planach za co bardzo jesteśmy im wdzięczni. Goście cały czas powtarzają ,że na lepszym weselu nigdy nie byli! Krótko mówiąc PEŁEN PROFESJONALIZM!

Sylwia

Duet Perfect Melody obdarzyliśmy bezgranicznym zaufaniem i była to najlepsza decyzja! Pomimo mniejszej liczby gości Konrad stanął na wysokości zadania i porwał wszystkich na parkiet. Bardzo dobry kontakt, zrozumienie, dostosowanie muzyki dla gości, spełnienie naszych muzycznych marzeń- za wszystko bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim Młodym Parom!

Honorata

Na Perfect Melody natknęliśmy się na stronie Wesele z Klasą. Po przeczytaniu kilku dobrych opinii i rozmowie telefonicznej, stwierdziliśmy, że wchodzimy w to. Rafał i Konrad to prawdziwi profesjonaliści. Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy, a nawet lepiej. Tłum na parkiecie do rana to potwierdza 😀 Każdy, młody czy stary, znalazł coś dla siebie.

Kinga i Jakub

Wybór Perfect Melody to był strzał w 10! Lepszego wesela nie mogliśmy sobie wymarzyć. Współpraca z Konradem i Rafałem to czysta przyjemność. Świetna muzyka i poprowadzenie imprezy przez Wodzireja sprawiły, że parkiet pękał w szwach. Zarówno my, jak i nasi goście jesteśmy zachwyceni. Panowie serdecznie dziękujemy, dobra robota!

Justyna i Paweł